Kiirlaenude pakkumised 2019

Kiirlaenud on laenuliik, mis on tuntud laenude väljastamise kiiruse poolest. Kogu laenamise protsess, alates laenupakkumise leidmisest ja laenutaotluse esitamisest kuni raha laekumiseni, on optimiseeritud mugavust ja paindlikkust silmas pidades, et kiirlaenu võtmine oleks võimalikult lihtne.

Kiirlaenufirmad ja pakkumised Eestis on kirevad kui vikerkaar. Kiirlaenufirmade pakutavast tootevalikust leiate suure hulga erinevaid laenutooteid, mille seast on saate endale parimate tingimustega pakkumise välja valida. Erinevad laenufirmad ja teised kiirlaenu andjad proovivad arvestada soovidega kiirlaenuturgudel ning seetõttu on nad loonud pakkumisi igaks elujuhtumiks. Võrdle enne otsustamist kõigi kiirlaenufirmade pakkumisi ja nende tingimusi ning tee seejärel kaalutletud otsus.

Uued kiirlaenud internetist on kergesti leitavad ja ligipääsetavad kõigile, kel on olemas internetiühendus ja mõni seadeldis, millega internetis laenupakkuja kodulehel käia ja infot hankida. Seal samas saab sisse anda ka laenutaotluse ning teha isikutuvastuse kui teil on ID-kaart ja laenupakkuja toetab ID kaardiga tuvastamise funktsionaalsust. Internetist parima kiirlaenupakkuja valimisel tuleb abiks laenude võrdlemine, mis annab kiire ülevaate pakkujate tootevalikust sobivaima leidmiseks. Osad kiirlaenupakkujad võimaldavad lisaks internetile ka postkontorites ja Maxima kauplustes laenutaotlusi esitada.

Kiirlaenude võrdlemisel pööra tähelepanu intressile ja lepingutasule. Võrrelda tasub ka lepingu vormistamiseks kuluvat aega ning raha väljastamise kiirust, sest aeg on raha ja vahel on vaja raha kohe kätte ja ka kodust lahkumata, isegi nädalavahetusel. Kõige parema ülevaate võrdlusel kiirlaenu reaalse maksumuse kohta saab krediidikulukuse määra alusel. Laenupakkumisel võib sulle oluline olla ka sularaha laenamise võimalus, mida mõned laenuandjad ka võimaldavad.

Sularahas kiirlaenud on laenud, mida saab võtta sularahas. Sularahas kiirlaenu võtmine aitab välja olukorrast, kust teil ei ole parasjagu sularaha kuskilt võtta, sest näiteks kaotasite pangakaardi või teil on pangakonto arestitud ja te ei saa sinna oma raha kanda, sest see võetakse teil käest ära. Igal juhul sularaha ei saa tee mitte pangakonto väljavõttega pangaautomaadist, vaid hoopis Eesti Posti postkontorist või kiirlaenupakkuja esinduskontorist. Sularaha laenamisel saab teile jalutuskäik postkontorisse tuttavaks nähtuseks.

Kiirlaenu võtmine on sama lihtne kui jalgrattaga sõitmine. Abiratasteks laenuvõtmisel on laenuportaalid, mis tegelevad laenu võtmisega seotud toimingute tutvustamisega ning laenupakkumiste vahendamisega, et huvilised saaksid just sellise laenu võtta, nagu nemad soovivad. Pärast informatsiooniga tutvumist ei pea te enam küsima, kust võtta kiirlaen või kust saada kiiresti laenu, sest vastused neile küsimustele on otse teie nina ees. Kiirlaenu võtmiseks registreerige ennast kiirlaenupakkuja leheküljel ning järgige instruktsioone. Aega läheb selleks vähem kui 24h, esimese laenu taotlemisel võib hakkama saada näiteks ühe tunniga, korduva laenu võtmisel kuni 15 minutiga.

Iga ettevõtja teab, et äritegevus vajab vahel kiiret finantseerimist ja paraku pangad ei ole alati nõus firma tegevust alati toetama. Juhul kui olete ettevõtte omanik ja soovite ettevõtte nimel laenu võtta, tuleb appi kiirlaen ettevõttele ja firmadele. Võite võtta kiirlaenu ettevõtte nimel või teha seda nagu tavaline eraisikust klient, lihtsalt ettevõtte omanikuna. Ettevõttele saate laenu võtta kiirlaenukontorist või näiteks eraisikult läbi eraisikute laenuportaali.

Kiirlaenud 24h - Superlaen.ee

Kiirlaenu võtmiseks eraisikult või eraisikule laenamiseks on kõige mugavam kasutada eraisikute laenuportaali, sest siis ei pea te jändama laenulepingute vormistamisega eraisikute vahel jms. Selle töö teeb teie eest ära mõni eraisikutelt laenupakkumisi vahendav portaal, mis toob kokku laenu võtjad ja andjad. Laenu võtmine eraisikult toimub 100% interneti vahendusel – enam lihtsamaks minna ei saa!

Kiirlaenude intress sõltub täpsemalt laenupakkumise tingimustest. Üldiselt algavad intressimäärad alates 12% aastas ja võivad küündida üsna kõrgele. Mõned laenupakkujad kuvavad tarbijale kiirlaenu intressi kuu intressina, mitte aastase intressina. Võib tekkida olukord, kus esmapilgul soodsa intressi protsendiga laen osutub tegelikult väga kalliks. Kõige odavama kiirlaenu intressi soodsatel tingimustel saab eraisikutelt. Kiirlaenukontorite intressid on eraisikute intressidest kõrgemad, kuid kiirlaenukontoritel on seevastu eelised, sest nemad korraldavad igasuguseid erilisi kampaaniaid uutele klientidele, tänu millele võib hoopis nende pakkumine kõige paremaks osutuda.

Kiirlaen ilma intressita on üks näide sellisest kampaaniast. Esimene laen intressivaba või 0% intressiga, maksad tagasi täpselt nii palju kui laenasid. Täiesti tasuta kiirlaenu pakkumine.

Sellisele pakkumisele võib, aga ei pruugi, lisanduda kiirlaenu lepingutasu. Lepingutasu on tasu, mis tuleb maksta laenulepingu sõlmimise eest laenukontorile. Sellist tasu ei kaasne kõikide laenutoodetega, võimalik on saada ka ilma lepingutasuta kiirlaen. Lepingutasu olemasolul ei ole tegemist enam tasuta pakkumisega.

Soodsama intressiga kiirlaenu saamiseks tuleks eelistada tagatisega kiirlaene.
Kiirlaenude tagatiseks võib olla kinnisvara, sõiduk, maatükk või muu vara.

Autokiirlaen tuleb appi kõikidele autoomanikele, kes soovivad auto tagatisega kiirlaenu. Kiirlaen auto tagatisel kujutab endast sõiduki tagatisel laenamist. Auto jääb kliendi kasutusse, kuid vormistatakse vastavalt lepingule ajutiselt laenupakkuja nimele.

Kinnisvara tagatisel pakutakse kõige suuremaid laenusummasid, kuid väikeste summade puhul ei soovitaks kellelgi oma varaga põhjendamatult riskida.

Kiirlaenud ilma tagatiseta on palju parem valik. Enamik Eesti kiirlaenupakkujad ei nõuagi lühiajaliste laenutoodete ja väikeste laenusummade puhul ühtegi täiendavat tagatist. Loe lähemalt ilma tagatiseta väikelaenudest.

Kiirlaenu taotlemise jaoks pead olema vähemalt 18 aastane. Nooremale kui 18-aastasele laene ei väljastata ning laenutaotlusi läbi ei vaadata. Mõni laenupakkuja nõuab eluaastaid vähemalt 21.

Kui sul puudub sissetulek ja soovid kiirlaenu ilma sissetulekuta ehk ilma töökohata, siis ära muretse. Inimesi, kes vajavad raha kõige rohkem, ei jäeta hätta. Kiirlaenupakkujad ei nõua sinult alati palgatõendit ehk saab ka ilma palgatõendita.

Ka konto väljavõtte esitamise pärast ei pea kartma. Ilma kontoväljavõtteta saab väikeseid laenusummasid päris lihtsalt. Tavaliselt piisab vaid isiku tuvastamisest. Konto väljavõtte või palgatõendi esitamine käib rohkem tagatisega kiirlaenude hulka, sest see on sisuliselt laenamine sissetuleku tagatisel.

Maksehäirega inimestel võib probleeme tekkida, aga mitte alati, sest kiirlaenukontorid kontrollivad ainult avalikke registreid. Privaatse maksehäirega ei ole teie majanduslik olukord kiirlaenupakkujale nähtav. Kõik maksmata kiirlaenud tuleb siiski ühel päeval tagasi maksta. Iga võetud kiirlaen on finantskohustus!

Krediidiettevõtte eesmärgiks on Eesti turul parimaks kiirlaenupakkujaks saada ning tuua klientidele mugavad ja kiired laenutooted koos sõbraliku klienditeenindusega. Finantsteenustega tuldi Eestis turule 2010. aastal. Esimene laen kuni 500 eurot intressivaba – Nii palju kui laenad, nii palju ka tagastad! Parimad kiirlaenud suurimast kiirlaenupakkujast Euroopas, mis tegutseb üheksateistkümnes riigis. Eestis alustati tegevust aastal 2006, olles esimene kiirlaenupakkuja Eestis. Esimene laen peaaegu tasuta, vaid ühe euro eest ja 0% intressiga! Mitme euro eest Teie rahakotirauad avanevad? Uuri pakkumist, siit leiad turu soodsaima tasu! Varajatud kulud puuduvad. Raha pangaarvele 15 minutiga. Krediit 24h on üks juhtiv kiirlaenupakkuja Eestis. Paindlikud lahendused eraisikutele ka inimestele Soomes, Lätis ja Leedus. Laenutaotluse esitamine ööpäevaringselt 24h. Üks esimesi kiirlaenupakkujaid Eestis. Pika tegutsemisperioodi vältel on võidetud klientide usaldus. Eripakkumine esimese laenu puhul: Laenates 200 eurot või vähem 14. päevaks või üheks kuuks, maksad tagasi täpselt sama palju kui laenasid.