Tarbimislaenude pakkumised 2019

Tarbimislaenude hulka loetakse kõik kiirlaenud ja väikelaenud, mida kliendid taotlevad tarbimise võimaldamiseks. Need laenutooted on mõeldud inimeste tarbimisharjumustest tulenevate soovide täitmiseks. Alati ei jõua kallist asja kohe välja osta ning raha kogumine võib võtta kuid või isegi aastaid. Tänapäeva inimesel enam seda muret ei ole, sest raha võib saada kasvõi kohe kätte. Enamasti kulub selleks 15 minutit.

Tarbimislaenu valimine sõltub eelkõige teie eelistusest tarbijana. Millisel eesmärgil soovite laenata? Kas soovid osta endale midagi kaunist või finantseerida hädavajalikke kulutusi?

Parima tarbimislaenu leiate pankade, laenukontorite ja pakkujate lehekülgedelt internetist, kelle tootevalikus on nii sihtotstarbelised tarbimislaenud kui ka vaba kasutusotstarbega tarbimislaenud.

Sihtotstarbelise tarbimislaenu näiteks võime pakkumised, mis on mõeldud mõistlikuks sihipäraseks kulutamiseks. Näiteks: kodu remontimine, äritegevuse alustamine, uue auto ostmine.

Enamik tarbimislaene on vaba kasutusotstarbega. Vaba kasutusotstarbega laenu võid kasutada nagu süda soovib. Tühi kõht on parim kokk, mine tee toidupoes üks ringkäik või osta koju elektroonikat, et nautida parimat elamust ja lõõgastuda tasuta igal õhtul. Sinu vaba valik!

Tarbimislaenu võtmisel ei küsita teilt enamasti täiendavat tagatist kui tegemist on tagatiseta laenudega, mille summad jäävad kuni mõne tuhande euro kanti. Ilma tagatiseta tarbimislaenu valimisel kasuta kalkulaatorit, et planeerida oma igakuised tagasimaksed ja jälgi kulukuse määra ning intressi, sest ilma tagatiseta laenude intress on kõrgem ja enne laenamist pead olema kindel, et suudad laenu tagasi maksta. Võtmesõnaks on mõõdukas tarbimine. Kõrgema intressiga pakkumiste puhul võib saada laenule jaatava vastuse ka ilma palgatõendita ja pangakonto väljavõtteta. Lühiajaliste laenudega kaasnevad kulud katab tarbija intressimäär.

Suurema summa laenamisel võidakse teilt nõuda sissetuleku tõestamist. Pankades võib nõue olla näiteks: netos palk 450 eurot kuus. Väikeseid summasid laenatakse ka ilma sissetulekuta, sest nendega ei kaasne suurt riski ja kulutused laenupakkujale on kontrolli all.

Superlaen.ee ühisrahastus laenud

Soodsaima tarbimislaenu saad erinevaid pakkumisi võrreldes: laenude võrdlus. Laenupakkujad Eestis on toonud turule hulga tooteid, mille seast õige valimine paistab esmapilgul keeruline, kuid rahulikult süvenedes ja võrreldes saab turult hea ülevaate. Laenu taotlemine võtab vaid mõned minutid. Laenusummad jäävad 100 ja 10000 euro vahele. Tähtaeg 1 nädal kuni 5 aastat. Käenduse olemasolul võib laenata suuremaid summasid (käenduslaen). Intressid algavad 10% kuus. Uutele klientidele kehtivad tihti erikampaaniad, mille läbi on võimalik saada eriti soodne pakkumine.

Enne kui asud taotlust täitma, pööra hoolikalt tähelepanu kõikide laenulepingu tingimustele ja tee kaalutletud otsus.